O kompanii

Każdy Rodzic ma jedną lub kilka gwiazdek, z których każda świeci jaśniej niż niejedno słońce. Kiedy je przytula, wie, że jest najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Różnie je nazywa... Mój Skarbie, Moja Księżniczko, Mój Super Bohaterze... a najczęściej Synku, Córeczko.

Ten sklep stworzyliśmy dla najszczęśliwszych ludzi na świecie z myślą o najważniejszych osobach w ich życiu - Dzieciach.

Dlatego też będziemy niezwykle zaszczyceni Państwa odwiedzinami w naszym sklepie Junior Stars.

W sklepie Junior Stars oferujemy ubrania i zabawki dla Dzieci w wieku od 1 roku do 13 lat. Stawiamy na jakość i wygodę. Na naszej stronie oferujemy Małym Klientom odzież i obuwie znanych marek oraz naszą kolekcję z logo Junior Stars.

Co nas wyróżnia jako twórców nowej marki odzieżowej dla Dzieci? Jakość - my dorośli lubimy ubrania pierwszej jakości, uczmy więc tego samego Dzieci. W tworzeniu naszych kolekcji liczy się jakość tkaniny, dodatków i wykonania.

Ilość - tworzymy krótkie serie w danym kolorze, tkaninie i dodatkach. Często zdarza się, iż dana sukienka jest dostępna tylko w 4 sztukach.

Fason - ubrania muszą być wygodne, nie krępujące ruchów, ale super extra cool:-) Projektowane przez naszych projektantów.

Kolor - radość nie musi być w kolorze w szarym. Nie boimy się łączyć kolorów, nie boimy się, że Dziecko nie będzie wyglądać poważnie.

Produkcja - nasze ubrania są szyte w polskiej Pracowni Krawieckiej pod okiem polskich projektantów.

Opakowanie - sukienki Junior Stars pakowane są w pudełko ze wstążeczką, w środku sukienka owinięta jest ochronnie bibułką. Na pudełku logo Junior Stars. Gotowe jako prezent!

Nasze logo Junior Stars jest tym o czym sami wiemy, że KAŻDE DZIECKO JEST GWIAZDKĄ Z NIEBA! http://juniorstars.pl/pl/i/Informacje-o-firmie/16

 
 

Osoba kontaktowa

Kontakty

Junior Stars
(główne biuro)

Polska, Mazowieckie, Warszawa, Marywilska, dom 44
  • +48 (60) 43112XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create